Service och underhåll av maskiner till gruvindustrin

MRM Mining AB erbjuder service och underhåll, maskinmontage och reservdelar till gruvindustrin. Vårt mål är att tillhandahålla kvalitativa tjänster samt en kostnadseffektiv service som resulterar i väl utförda arbeten och hög kundtillfredsställelse.

Vi söker just nu duktiga Montörer/Tekniker.

Kontakta oss för mer information om våra tjänster.

Välkommen med din ansökan.

Kunder

LKAB

 

New Boliden

 

ABB

 

Bygg & Berglaget

 

Frijo

 

Outokumpu

Galleri

MRM Mining AB

Leveransadress:
Bilvägen 4
982 38 Gällivare

Fakturaadress:
invoice@mrmmining.se

Postadress faktura:
MRM Mining AB
Fack 1705
FE 920
751 75 UPPSALA

E-faktura: Invoice@mrmmining.se

Org.nr: 556998-9683

www.mrmmining.se

VD
Mattias Nilsson

+46 (0) 70 600 60 75
mattias.nilsson@mrmmining.se

Projektledare
Robert Hansson

+46 (0) 70 364 42 34
robert.hansson@mrmmining.se

Ekonomi
Mikael Vannar

+46 (0) 70 683 76 84
mikael.vannar@mrmmining.se

Arbetsledare Industri
Örjan Eriksson

+46 (0) 76 837 73 30
orjan.eriksson@mrmmining.se

Projektledare
Mattias Larsson

+46 (0) 70 212 16 41
mattias.larsson@mrmmining.se

Arbetsledare bygg
Andreas Johansson

+46 (0) 70 234 65 15
andreas.johansson@mrmmining.se

Projektledare bygg
Tolle Karlsson

+46 (0) 72 544 63 61
tolle.karlsson@mrmmining.se

Svetsingenjör/IWE
Ivan Podkhomutnikov

+46 (0) 76 779 62 89
ivan@mrmmining.se