Service och underhåll av maskiner till gruvindustrin

MRM Mining AB erbjuder service och underhåll, maskinmontage och reservdelar till gruvindustrin. Vårt mål är att tillhandahålla kvalitativa tjänster samt en kostnadseffektiv service som resulterar i väl utförda arbeten och hög kundtillfredsställelse.

Vi söker just nu duktiga Montörer/Tekniker.

Kontakta oss för mer information om våra tjänster.

Välkommen med din ansökan.

Kunder

LKAB

 

New Boliden

 

ABB

 

Bygg & Berglaget

 

Frijo

 

Outokumpu

Galleri

MRM Mining AB

Leveransadress:
Bilvägen 4
982 38 Gällivare

Fakturaadress:
invoice@mrmmining.se

Postadress faktura:
MRM Mining AB
Fack 1705
FE 920
751 75 UPPSALA

E-faktura: Invoice@mrmmining.se

Org.nr: 556998-9683

www.mrmmining.se

VD
Mattias Nilsson

+46 (0) 70 600 60 75
mattias.nilsson@mrmmining.se

Verksamhetschef
Johanna Darehed

+46 (0) 70 600 48 22
johanna.darehed@mrmmining.se

Projektchef
Mattias Larsson

+46 (0) 70 212 16 41
mattias.larsson@mrmmining.se

Projektledare
Robert Hansson

+46 (0) 70 364 42 34
robert.hansson@mrmmining.se

Projektledare
Adrian Sjöholm

+46 (0) 70 228 30 91
adrian.sjoholm@mrmmining.se

Sitemanager
Aurimas Kristopaitis

+46 (0) 73 085 23 97
aurimas@mrmmining.se

Kvalitetsingenjör/
IWE
Ivan Podkhomutnikov

+46 (0) 76 779 62 89
ivan@mrmmining.se

KMA-samordnare
Emelie Nilsson

+46 (0) 70 321 54 33
emelie.nilsson@mrmmining.se

Arbetsledare bygg
Andreas Johansson

+46 (0) 70 234 65 15
andreas.johansson@mrmmining.se

Ekonom
Mikael Vannar

+46 (0) 70 683 76 84
mikael.vannar@mrmmining.se